צוות הוריקן שליחויות
 
web-slogan
 
 
 
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בעולם העסקים

 
עולם העסקים הוא דינאמי. אין כיום חברה שהיא ללא תחרות או שיש לה עומס של תעסוקה על הכתפיים, ולכן רצוי שיעמדו לרשותה מספר נותני שירותים מקצועיים שיעזרו להניע את העסק באופן שוטף ויעיל. הסידורים השוטפים מדי יום בעסקים הם רבים, ואינם מתאימים פעמים רבות להיות מנת יומה של המזכירה – שלה יש ממילא תפקיד שוטף במשרד עצמו. אז מה עושים? מבזרים סמכויות, ושוכרים שירותים של חברת שליחויות, ורצוי שעל דגלה ייחרטו עקרונות המקצוע – אמינות- אחריות-ניסיון. חברת השליחויות מבססת באמצעותם את התקשורת שבין חברה – ללקוח, לספקים ולחברות אחרות.

שליחויות משפטיות

אחד מהשירותים הרבים שחברת שליחויות מציעה למערכי חברות, הוא שירותים משפטיים. השירותים כוללים בין השאר את ניהול ההליכים הדרושים למסמכים משפטיים – העברת חוזים, החתמת צד אחד או שליחות דו צדדית, צילומי תיקים משפטיים ממשרדי עורכי דין ובבתי משפט, תעתיקים משפטיים, הגשת בקשות בבית המשפט בשם החברה וכן הלאה. כאן ניתן לומר, שעמידה בזמנים של חברת שליחויות היא אחד הדברים החשובים ביותר, אם לא החשוב ביותר.

תחום ההפצה בשליחויות

משרדים רבים זקוקים לכוח אדם ולציי רכבים אשר יפיצו פרטים שונים. אלו יכולות לשיות חברות פרסום או חברות יחסי ציבור, משרדי גרפיקה, נותני שירותים שונים, משרדי אדריכלים ועוד – כל אותם בעלי המקצוע שנזקקים להפצות יכולים להשתמש בשירות חברת השליחויות. בין אם שירותים קבועים לחברות ולעסקים או הפצות נקודתיות לחגים לדוגמה.

הפצת מוצרי מזון

עבור מוצרי מזון יש צורך בשירות הפצות מיוחד ומקצועי – למשל משאיות קירור ועמידה בתקנים מסוימים. כמו – כן ישנן שליחויות נוספות הדורשות ציוד מיוחד כמו קירור, או משאיות מאובטחות להובלת כסף. אלו שירותים שחברת שליחויות ותיקה שיש לה כלים וכוח אדם רב מציעה לשלל לקוחותיה.