צוות הוריקן שליחויות
 
web-slogan
 
 
 
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בנתניה

 
מחפשים חברות שליחויות בנתניה? צוות הוריקן שליחויות מציעה לכם שירותי שליחויות יעילים ומקצועיים באזור נתניה. צוות הוריקן שליחויות הינה חברת השליחויות המובילה באזור גוש דן ובארץ כולו. שירותי השליחויות שלנו מתאימים לכל העסקים בישראל ובמיוחד לענפים מובחרים כגון: עורכי דין, רואי חשבון, חברות הייטק, מרפאות חברות מוסדיות ועוד.

בהוריקן שליחויות אנו מספקים לכם שירות אמין ואדיב השם במרכז את תזמון השליחות. זמן עבורנו הוא ערך עליון, אנו מתחייבים לעשות הכל על מנת לבצע את השליחות במהירות האפשרות וללא כל תקלות וזאת בידיעה כי החומר אותו אנו מעבירים ללקוחותינו, בעל חשיבות גבוהה ללקוח וחלק מהותי מהשירות אותו הוא מעניק או המוצר אותו הוא מוכר. אחריות ואמינות גם הם ערכים מאוד חשובים בצוות הוריקן שליחויות ומהווים בסיס איתן לשירות אותו אנו מבצעים.

בקו שבין נתניה לשאר האזורים בגוש דן אנו מפעילים מספר שליחים אשר פועלים באופן קבוע ומספקים שירותים באזור. קו זה מתוגבר על ידינו בשעות הלחץ ובימים עמוסים יותר וזאת על מנת לספק שירות מקסימלי לכל החברות באזור נתניה. פנו אלינו עוד היום לקבלת שירות הובלות באזור נתניה רק לא בשבת. גם שליחויות להרצליה ושליחויות לחולון יוצאות מנתניה.