צוות הוריקן שליחויות
 
web-slogan
 
 
 
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות במובן הערכי

 
מאמרים
אנו עוסקים בתחום השליחויות, את זה מן הסתם כבר למדתם עלינו. חשוב לנו להדגיש את זאת ואנחנו לא מתביישים בזה, אנו שליחים שלכם, אמונים על ידכם לכל משימה אותה תבקשו מאיתנו לבצע. שליח בהגדרתו הוא אדם שקיבל משימת ביצוע, וככה אנחנו רואים את עצמנו, כשליחים שלכם מא' ועד ת'. לצוות הוריקן שליחויות אמנת שירות בה אנו דבקים עד הגשמת המשימה, ובזה אנחנו עומדים ולא יעזור בית דין, גם כשיש קשיים וגם שלא הכל הולך כפי שרצינו, נעשה מאמץ עילאי על מנת לבצע את משימת השליחות על הצד הטוב ביותר. אמנת השירות שלנו הולכת לפנינו, תוכלו לשאול את החברות שעובות איתנו במשך שנים על גבי שנים האם איך השירות שאנו מבצעים, אין לנו ספק כי חברות אלו הן עדות חיה לאמנת השירות שלנו.

ביום שבו נפסיק לראות את עצמנו כשליחים שלכם, לא תהיה לנו זכות קיום, זה ברור לנו וברור לכם ולכן זהו ערך עליון שבו נדבוק. ישנן מספק חברות שנפלו רק בגלל זה, ביום שהן בפסיקו לראות את עצמן כ"שליחות" של החברות אותן הן משרתות, הן הפסיקו להיות רלוונטיות והסתלקו מהפה אחת ולתמיד.

אנחנו נהיה שם בשבילכם עוד שנה, שנתיים וגם עוד עשרים שנה, בדיוק כמו שהיינו כל השנים האלה בשבילכם.

לשליחויות בכל הארץ כגון: שליחויות בתל אביב, שליחויות באיירפורט סיטי, שליחויות נתניה, שליחויות להרצליה או שליחויות בראשון לציון