צוות הוריקן שליחויות
 
web-slogan
 
 
 
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בלוד

 
מאמרים
ישנן חברות רבות שפרוסות ברחבי הארץ וסניפיה מרוחקים מהסניף הראשי ולפעמים צריך להעביר חומרים מסוימים באמצעות שליחות.

משרדים גדולים מעבירים דברים חשובים בשליחות דחופה ומעדיפים לוותר על שירותי הדואר הרגיל ולהשתמש בשליח שיבוא לאסוף את הפריט ויביא אותו ליעדו כמה שיותר מהר ובבטחה. יעיל להשתמש בחברות שליחויות מכיוון שניתן לקבל שליח שיעבוד באופן צמוד עם המשרד שלך ויפקיד כסף בבנק, ייסע לשלם צ'קים לספקים ויחסוך לך את הזמן היקר של הנסיעות הללו.

למשל אם יש לכם להעביר מסמכים לבית המשפט או להחתים איזה לקוח על חוזה והמשרד שלכם נמצא בלוד ליד בית הספר ללימודי שפות , תוכלו לשלוח שליח שיעביר את המסמכים מבלי להמתין בפקקים , ותוכלו להמשיך בשגרת יומכם ולטפל בלקוחות נוספים.

רצוי לעשות סקר שוק בין חברות השליחויות ולבדוק עלויות של שליחויות ובנוסף לקחת בחשבון אילו עובדים יש לחברה ובאיזו טכנולוגיות היא משתמשת בכדי להעביר לשליחים שלה את מספר השליחויות שצריך לעשות ואת הכתובות והנתונים.

מוקד ההזמנות של חברת השליחויות הוריקן מצויד בטכנולוגיה חדישה המאפשרת העברת של על המשלוחים אל השליחים באמצעות מרכזייה המאובזרת בתקשורת סולארית מתקדמת. בחברת הוריקן שליחויות ישנו צוות גדול של שליחים וכלי רכב המוכנים למשימת השליחות ויעשו אותה בנאמנות בכל עונות השנה ותוכלו לסמוך עליהם שיגיעו ליעדם בבטחה ובמהרה.

צרו קשר באתר ותוכלו ליהנות משירותינו ולייעל את הזמן שלכם כמו רבות מהחברות הגדולות במשק חמו חברות הספא הגדולות.