צוות הוריקן שליחויות
 
web-slogan
 
 
 
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות בחולון

 
העיר חולון הינה עיר מרכזית השוכנת בסמוך לתל אביב. זוהי עיר שוקקת חיים המלאה בפעילויות חינוכיות, תרבותיות ועסקיות. ישנם עסקים רבים הנמצאים באיזור זה וצורכים עבודה הן מאיזור חולון והן מאיזורים צפוניים או דרומיים יותר. לצורך כך יש צורך במשרד שליחויות אשר נותן מענה לצרכים של פיזור חבילות או איסוף צ'קים ועושה אף סבבים שונים במשרדי הדואר והבנק. לשם כך אנו ממליצים לכם על "הוריקן שליחויות" – חברת המשלוחים הותיקה המגיעה עד אליכם – ולא משנה אם אתם גרים ברמת גן, תל אביב, בחולון או באילת.

"צוות הוריקן שליחויות" היא חברת שליחויות מהמתקדמות והמובילות בענף השליחויות, בעלת ותק וניסיון של 21 שנים מבצעת שליחויות במרכז, ביניהם שליחויות בחולון. לרשות החברה צוות מקצועי המונה 70 שליחים, קטנועים, 15 רכבים וציוד קשר חדיש המאפשר קשר תמידי עם מוקד התפעול מכל חלקי הארץ. "צוות הוריקן שליחויות" מבצעים את כל סוגי המשלוחים : איסופים ופיזורים מלקוחות ואל לקוחות, איסופי צ'קים והפקדתם, סבבים קבועים של בנקים ודואר, הובלות קלות, הגשת מכרזים, דוחות מע"מ ומס הכנסה, הפצות ועוד. כמו כן, החברה נותנת שירותי שליחויות ליותר מ- 3,000 לקוחות ובניהם מוסדות וחב' גדולות ומובילות


משלוחי הוריקן שליחויות

חשוב לציין כי מערך התפעול בצוות הוריקן שליחויות ממוחשב בצורה מלאה בשיטת ON LINE , דבר המאפשר מעקב משלוחים פרטני אחר כל משלוח בכל נקודת זמן. מאפשר ללקוח קבלת נתונים שקיפים ומפורטים למטרות מעקב וסטטיסטיקה וכן ממיין את החיובים לפי המחלקות השונות או יחידות המשנה שלך כלקוח, לנוחיותך. אז אם אתה עובד בחולון או בכל עיר אחרת תזכור את משלוחי הוריקן שליחויות - הכי טובים הכי מהירים ובמחירים הכי זולים.