צוות הוריקן שליחויות
 
web-slogan
 
 
 
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי שליחויות לעסקים

 
צרכי הלקוחות הם בעלי הכוח הרב משפיע על אופיין של החברות ולא להיפך. חברות בנושאים שונים צומחות על בסיס כורך המציאות וביקוש הקהל – היות שהיכן שהקהל נמצא – שם נמצא גם הכסף. ישנם שירותי שליחויות מסוגים שונים, וביניהם ישנן גם שליחויות לעסקים. כשמדובר בעסקים, מדובר לרוב בהליכים שחוזרים על עצמם, בין אם אלו הליכים משפטיים, תשלומים למוסדות ו"סידורים" שונים כמו העברת מסמכים מסווגים או שליחויות כפולות לחתימה על הסכמים. בחירת חברת שליחויות קבועה יכולה לסייע בחסכון במשאבים שונים.
שירותי שליחויות מציעים לחסוך לכם ולמזכירות את הזמן שבהמתנה בסניפי הדואר למשימות השונות: שליחת מכתבים ואיסוף מתיבות דואר, תשלומי בנק ועוד שירותים קבועים יומיומיים. בהפצת מסמכים כמו למשל בשליחויות משפטיות תוכלו לחסוך את הזמן שבשליחתם בדואר (יש צורך כנראה במקור). בשירות שליחים קבוע ניתן לחסוך בזמן - ישנן משימות קבועות אליהן השליחים כבר רגילים ואין צורך להסביר שוב ושוב. דבר נוסף – שימוש בקטנועים מסייע ליעילות בזמנים – בלי צורך לדאוג לסידורי חנייה או לתלות במצב הכבישים. במקרים מסוימים כשמדובר בסחורה בעלת ערך יקר, ניתן להתעניין בעניין ביטוח סחורה – כך שבמידה והפריט המועבר ניזוק, נחשף ללא כוונה או שלא הגיע ליעדו כמבוקש, הפיצוי יינתן בהתאם לחוזה.

סוגי שירותים של חברת שליחויות

מלבד הבהילות של המשלוח, ישנו שירות לשליחויות דיסקרטיות אשר תגענה לידיים הנכונות. ישנן חברות אשר מציעות שירותי איסוף דואר בסבבים קבועים – למשל להפקדות בנק, הפצת מסמכים משפטיים, בלדרות (שירותי משלוחים מאובטחים לפריטים בעלי ערך יקר), איתור פרטים לצורך זימון ועוד. ישנה גם אפשרות להפצה מרוכזת של חבילות, מסמכים ועוד. היתרון – הפצה בזמנים שטוב ללקוח – ניתן להזמין דבר- מה בבוקר ולבצעו בערב, כשאנשים נמצאים כבר בביתם למשל.