צוות הוריקן שליחויות
 
web-slogan
 
 
 
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 

לעשות שליחויות זה שליחויות

 
מאמרים
אנו מסתכלים עליהם בעודנו נוהגים מנומנמים במכונית בבוקר, בוהים בהם כאשר אנו עומדים ברמזור,מחכים שיתחלף לירוק. כשאנו יושבים במשרד הממוזג שלנו, לוגמים את המקיאטו המהביל שקנינו לפני מס' דק' בבית קפה המעוצב שליד הבניין, הם נכנסים בהורדות, מיוזעים, ומשאירים אחריהם שובל של אדרנלין ומרץ. אלו הם אנשי השליחויות.

לרובנו הם נראים כאנשים שקופים.אנחנו הרי כל כך רגילים שיש מישהו שעושה את העבודה המלוכלכת בשבילנו. אבל האם עצרתם פעם כדי לחשוב מיהו אותו אדם אמיץ, המחרף את נפשו בכבישי הארץ הסואנים והקטלניים , במקום להשקיע בלימודים, בכל מזג אוויר שהוא, על מנת להביא לנו את המחשב הנייד החדש שלנו? את מסך הפלזמה המשוכלל אותו רכשנו? כנראה שלא.

עבודת השליחויות הינה עבודה חשובה מאין כמותה: היא בעצם המקשרת בין האנשים לבין החפצים החשובים והיקרים להם. אנשים משקיעים לפעמים אלפי שקלים במוצר בודד אחד ,אך שוכחים כי גם לשנע אותו דורש אחריות השקעה כספית ברורה. על מנת שלא להתאכזב מחפץ שנשבר או פריט קטן שהלך לאיבוד,יש להשקיע ב-חברת שליחויות רצינית ואחראית.

לשליחויות בכל הארץ כגון: שליחויות בתל אביב, שליחויות באיירפורט סיטי, שליחויות נתניה, שליחויות להרצליה או שליחויות בראשון לציון