צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברות שליחויות בארץ ובחול

 
 
בכל יום אפשר להבחין בהם – השליחים הממהרים של חברות שליחויות שנושאים את דגלן של חברות שליחויות שונות – כל אחד ליעדו ולסוג השליחות שלו, כאילו היה ידו הארוכה של מזמין השליחות. כשישנן פעולות שאינן סובלות דיחוי, בין אם זה להעביר מסמך ממקום א' למקום ב' או בין אם צריך להחתים שני צדדים על חוזה אפילו שאינם יכולים להפגש פיזית ביניהם, ואפילו כדי לעשות את הסידורים היום – יומיים בבנק הדואר ולדוור את הדיוור הפנימי בין הקומות שבמשרדים, לחברת שליחויות ישנם פתרונות שונים ומגוונים שיכולים לייעל את הפעילות שבחברה.

 

מהו אזור ההפצה ולאיזו שליחות?

 
כדי להזמין שליחות בחברת שליחויות, יש לוודא כי קו השליחויות שלה עובר במקום היעד. לשליחויות בין עירוניות למשל יש לוודא כי השליחים עובדים בפריסה ארצית. בדרך כלל חברה שיש לה רשת כלל ארצית גדולה ואפשרות לשלוח יותר שליחים זמינים למשימה, זה עשוי לסייע יותר למזמיני העבודה במשימות שונות כמו בכל שליחות והפצה.

 

עמידה בזמנים

 
חלק מעניין השליחות זה שההעברה של האובייקט תתבצע בזמן. סביר להניח, שאילו אפשר היה להפקיד את הצ'ק בעוד יום – יומיים אז היה נוח גם לאסוף אותו באופן עצמאי מהמשרד או להמתין לו בדואר. השליחות – פירושה עמידה בזמנים כפי שנקבעו מראש, גם אם זה אומר איסוף מנקודה מרוחקת בארץ.

 

ביטוח ואחריות בחברת שליחויות

 
בכל השליחויות בארץ ישנו עניין של ביטוח. מבטחים את המשלוח על פי הסכם, כתלות בשווי האובייקט שמעבירים. באופן כזה, אפשר לדעת שיש ערבות לכך שהמשלוח יגיע על פי התנאים ליעד, הכול כלול בתוך המחיר של השליחות עצמה. בכך, גם אם השליחות בתוך הארץ או גם בחו"ל ובכל סדר גודל שהוא, תהיה תחת אחריות ביטוחית.