צוות הוריקן שליחויות
 
web-slogan
 
 
 
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 

דרושים שליחים

 
מאמרים
שליחים טובים דרושים לנו בכל עת. אנו לא מקלים ראש בבחירת השליח שלנו. שליח של החברה שלנו הוא חלק מהצוות ולכן אין כל סיבה שנבחר שליח שלא מתאים לערכי החברה ולמטרותיה. שליח שימצא בעל תכונות אופי ויכולות המתאימות לצוות הוריקן - שליחויות, יתקבל אלינו בברכה ויהפוך לבן בית אצלנו בחברה.

מה הם הערכים אותם אנחנו מחפשים אצל השליחים שלנו? כמובן שהערכים המרכזיים ניזונים באופן ישיר מתדמית החברה וערכיה. החברה שלנו מאמינה כי לקיחת אחריות ברגע הנכון מובילה לפתרון בעיות ומגבירה את יחסי האמון בין צוות הוריקן שליחויות לחברה עבורה היא מבצעת את השליחויות. מושג האחריות היא מושג אמורפי וכללי, אין מדבר על נכונות לקחת אחריות ברגעי משבר בלבד, מדובר בתחושה כללית שאותה אנחנו מחפשים אצל השליח, תחושה פנימית שמקרינה החוצה בכל רגע.

אמינות גם היא תכונה מאוד חשובה אשר אותה אנחנו מחפשים אצל צוות העובדים שלנו. אמינות היא תכונה בסיסית אשר בבחינת אבן יסוד במערכות יחסים הן ביחסים בין עובד ומעביד והן ביחסים חוזיים בין חברה אחת לאחרת.

יש לומר כי עובדים אשר מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר ומשקפים נאמנה את ערכי החברה ותדמיתה, מסומנים אצלנו מלכתחילה ככאלה אשר אותם נרצה לקדם לעבר תפקידי מפתח בחברה. אנו מאמינים כי עובד שגדל בחברה ולמד את אופיה וכוונותיה, יפנים את ערכיה לאורך השנים וישמש בעתיד כמנהל מוצלח בחברה הרבה יותר מעובד שתפקידו הראשון בצוות הוריקן שליחויות הוא תפקיד ניהולי (במקום שיש חוכמת המנהל זה יותר קל).