צוות הוריקן שליחויות
 
web-slogan
 
 
 
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 

בחירת חברת שליחויות

 
מאמרים
העברה של משלוח מכל סוג היא תהליך שדורש בדיקה מקיפה לפני כן. נכון, בדרך כלל הזמנת השליחות נעשית מתוך לחץ ורצון להשלים את המשימה כמה שיותר מהר, מה שמונע מן המזמין לערוך סקר שיווקי מטרים לנושא, אולם זה משאיר פתח להתעניינות מקיפה עבור עסק או כל אחד אחר שצפוי להשתמש בשירותים אלו באופן תדיר במקרה הצורך. סוגי השליחויות השונים יצרו מצב, שבו לא מספיק לשאול "כמה עולה שליחות" בחברת השליחויות, אלא חשוב לדעת איזה סוג של שליחות דרוש.
אילו פרמטרים לבדוק לפני בחירת שליחות?
חשוב לקחת בחשבון כמה דברים. שליחות סטנדרטית היא שליחות של מעטפות ומסמכים, אולם אם מדובר על מחשב נייד או על דבר מה שדורש למעשה כלי רכב לשליחות, גם אז ישנו שינוי במחיר. כמו כן הצורך בתכיפות הוצאת השליחות גם לה ישנו משקל של ממש במחיר – אם השליחות יכולה להמתין עוד כמה שעות, הרי שניתן להוזיל את המחירים באופן ניכר ואפילו ישנו הבדל בין אם השליחות היא לפנות בוקר או בין אם ביום.
מה הצורך שלכם?
לכל מזמין שליחות ישנו צורך, בין אם זה מן הסטנדרט הפשוט ביותר (שליחת מעטפות למשל והעברת מסמכים), או בין אם מדובר על שירותי בלדרות למשל. רצוי להתעניין באשר לתמחור של כל השירותים בהם צפויה החברה לבחור, ובמקרה הצורך, ניתן לעשות אף מנוי לשירותים הללו, ולזכות בשירות קבוע ויעיל, בו ישנן שליחויות קבועות או למקומות קבועים.
אילו שירותים נוספים ניתן לקבל?
לעתים קרובות, חברת שליחויות מצוידת בצי רכבים מגוון וגדול ופועלת בכלל חלקי הארץ מספקת גם שירותים נוספים, כמו למשל אפשרות לאחסון של מוצרים ואריזתם, אפשרות להגיש שירות קבוע בפריסה ארצית, העברת חומר ברכב גדול ובמשאיות, שירותים על בסיס קבוע למשרדים ועוד.